Интер се развихри срещу Ливорно, Ето\'о наниза два за 5 минути (видео)

23:39
Отборът на Интер победи с класическото 3:0 състава на Ливорно след едно полувреме игра в среща от италианската Серия А.

Двата тима изиграха много интересно първо полувреме, в което имаше опасности и пред двете врати. По-добрите възможности за гол се откриха пред гостуващият отбор, но на вратата си "нерадзурите" разполагаха с блестящ вратар в лицето на Жулио Сезар, който спаси всички възможно през първите 45 минути. В края на полувремето атаката на Интер се събуди и само за пет минути направи доста комфортна преднина. В 36-а минута камерунският нападател Самуел Ето\'о получи чудесен пас от Деян Станкович на дясното крило, финтира защитник и с много техничен удар в обратния ъгъл откри резултата. Гостите изглеждаха доста объркани и след само още пет минути Ето\'о ги матира за втори път. Горан Пандев овладя топката на левия фланг и центрира към африканецът, който след красиво изпълнение на ножичен удар до голяма степен предреши изхода на двубоя след само 45 минути игра. През втората част домакините успокоиха играта, а бразилският защитник Майкон оформи крайното 3:0 в 61-а минута, убивайки всякаква интрига в мача.